YAŞAR BOZDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

Pazarcığın sevilen simalarından Yaşar BOZDAĞ 24 Haziran genel seçimleri için AK Parti İl teşkilatında gerek pazarcık halkının gerek ailesinin desteğini arkasına alarak coşkulu bir kalabalıkla başvurusunu yaptı.Yaşar BOZDAĞ Ak Parti il başkanlığında açıklamalarda bulundu.s
Ak Parti ailesinin değerli mensupları,Saygı değer gönül dostları,sevgili hemşerilerim ve basınımızın değerli temsilcileri hepiniz hoşgeldiniz.
2002 yılında Pazarcık İlçe Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olduğum,gönül verdiğim partimden 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerinde Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu bugün itibariyle yapmış bulunmaktayım.Bu güzel günde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum.
Ülkemizin ve kahraman şehrimizin geleceği ile ilgili hepimizin üzerine düşen tarihi sorumluluklar var,gönül birliği içinde bu sorumlulukları yerine getirip hareket etmek zorundayız.Küçük hesaplar hiçbir zaman hedefimiz olmadı,olmayacak ve olmamalıdır. 2001 yılında büyük bir beklenti ve coşku ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğindeki Ak Parti hükümetleri 2002 yılından bu yana ülkemizin ilerlemesi ve çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmasında ne kadar zorluk ve engel varsa onları kaldırmak için çalıştı ve milletimizden aldığı güçle bunu başardı.
Bir esnaf olarak Ahiliğin temel ilkelerinden;
“Ahdinde,sözünde ve sevgisinde vefalı olmak,içi-dışı özü-sözü bir olmak.Hakkı söylemekten korkmamak” olan bu anlamlı sözleri geleceğimde temel ilke olarak benimsiyorum.
Siyaset kişisel hesapların tatmin etme yeri olmamalıdır. Siyasetin malzemesi ve muhattabı vatandaşlarımızdır. ideoloji olarak görülen siyaset geçerliliğini yitimiştir. Çözüm siyasetin odağı olmalı,milletin sesine kulak verilmelidir. Milletimizin sağ duyusuna inanıyor ve güveniyorum. Tek sloganım olan “Özünde bir,Sözünde bir” anlayışı ile güven veren bir siyaset yapmak tek hedefimdir.
Siyasetin temeli ülkemize ve milletimize hizmet etmektir. Mevkilerde makamlarda geçicidir.Ancak aziz milletimize hizmet etmek amacı taşıdığında gönüllerde kazanılan makamdır. Sorumluluk omuzlara alınan ağır bir görevdir.Bende bu görevin zorluğunu ve ağırlığını bilerek onur ve şerefle hizmet etmek üzere Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adaylığına talibim.Allah’ım nasip kısmet ederse sizlerin duası ile bende ülkeme kahraman şehrimize ve milletimize hizmet etmek için,bu hizmet kervanına katılmak istiyorum.
Kahraman şehrimizin marka bir kent olması yolunda gayret ve çaba sarf edeceğim,bu bağlamda bu önemli günde beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.