Vergi Dairesinden Pazarcık Belediyesine Ziyaret

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Pazarcık Vergi Dairesi Müdürü Ali Öztürk ve beraberindeki heyeti kabul eden Pazarcık Belediye Başkanı vekili Kemal Kozaklı Pazarcık Belediyesi’nin vergide de örnek olduğunu söyledi.

Bu yıl 22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan 27. Vergi Haftası kapsamında Pazarcık Vergi Dairesi Müdürü Ali Öztürk ve beraberindeki heyet Pazarcık Belediye Başkanı vekili Kemal Kozaklı’yı Başkanlık Makamında ziyaret etti.
vergi-dairesinden-pazarcik-belediyesine-ziyaret

Ziyarette yaptığı konuşmada, her yıl Vergi Haftası kapsamında vergi bilincinin etkili bir biçimde vatandaşlara aktarılması için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Vergi Haftası’nda toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelerek, çeşitli ziyaretler gerçekleştireceklerini kaydeden Vergi dairesi Müdürü Öztürk, desteklerinden dolayı Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a ve Ekibine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ın İl dışında olması nedeni ile yerine vekâlet eden Belediye Başkan Vekili Kemal Kozaklı ise, Vergi Haftası’nı kutlayarak, toplumda vergi bilincinin oluşturulması için yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti. Son yıllarda vergi bilincinin giderek arttığına toplanan vergilerin vatandaşlara hizmet olarak geri döndüğünü kaydetti.