Türkiye’nin Yep Yeni Haber Portalı Ziyaretçilerinin İlgi Odağı Oldu!

Ulusal bazda yayın yapan o haber sitesi, kısa sürede ziyaretçilerinin ilgi odağı haline geldi.

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan akmanset.com isimli haber portalı, yayın hayatındaki kısa geçmişine rağmen en çok ziyaret edilen haber portalları arasına girmeyi başardı.

OKURLARIMIZA TARAFLI HABER SUNUYORUZ

Taraflı yayın yaptıklarını belirten akmanset.com Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Yaşar; “Yayınlarımızı ‘Vatanımızın, Milletimizin, Devletimizin ve Bayrağımızın’ çıkar ve menfaatleri doğrultusunda okurlarımıza sunuyoruz.”Dedi

HABERCİLİK ANLAYIŞINA YENİ BOYUT KAZANDIRDIK

Habercilik anlayışına yeni boyut kazandırdıklarının altını çizen Yaşar; “Bir çok haber siteleri tarafsız olduklarını belirttikleri halde, yaptıkları haber yayınıyla taraflı olduklarını ayan beyan ortaya koyarak dürüstlükten uzaklaşıyorlar. akmanset.com olarak yayın hayatına başlarken, bu riyakarlıktan uzaklaşmak yine bu hususta her şeyden önce dürüst ve ilkeli olmak adına taraflı haber yaptığımızı haber portalımızın başlığında belirttik. TARAFIMIZ; ‘Vatanımızın, Milletimizin, Devletimizin ve Bayrağımızın’ çıkar ve menfaatleridir.”Dedi.

Konuşmalarının devamında şu bilgileri kaydeden Yaşar; “akmanset.com olarak Habercilik anlayışına yeni boyut kazandırmak adına dürüst ve ilkeli bir şekilde başladığımız yayın hayatımızda, gündeme dair haberleri yine bu haberlerin özetlerini son dakika olarak sunmanın yanı sıra Foto Galeri ve Video Galeri altyapısıyla görsel habercilikte de yepyeni model oluşturuyoruz.”Dedi.

Bizlerde Pazarcık Havadis Gazetesi olarak; www.akmanset.com (AK Manşet) Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Yaşar bey’in nezdinde akmanset.com ekibine yayın hayatlarında başarılar diliyoruz.