TÜRKİYE’NİN GÖREN GÖZÜ, DUYAN KULAĞI; ANADOLU AJANSI…

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç Anadolu Ajansı’nın 97. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Erkoç yayımladığı kutlama mesajında, “Milletin sesi Anadolu Ajansı 97 yaşında. İlkeli habercilik ve yükselen başarı grafiği ile gururumuz AA’nın tüm çalışanlarını kutluyorum.” dedi.

Başkan Erkoç mesajında şunları kaydetti: “Haberciliğin öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olan Anadolu Ajansı Türkiye’nin de en köklü kuruluşlarından birisidir. İletişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, yurt içi ve yurt dışındaki örgütlenmesini geliştiren Anadolu Ajansı, çok yönlü ve hızlı haber akışıyla görevini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Türkiye’nin en büyük haber ve iletişim ağına da sahip olan Anadolu Ajansı, kendini yenileyerek bir dünya ajansı haline gelmiş ve kendi ekolünü kuran bir okul olmuştur. Anadolu Ajansı Türkiye’nin gören gözü, duyan kulağıdır.

Sorumlu ve ilkeli habercilik anlayışıyla milletimizin sesi olan Anadolu Ajansı’nın 97. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Başarılı çalışmalarını arttırarak sürdüreceğine gönülden inanıyor, kuruma emeği geçenleri saygıyla anıyor, tüm çalışanlarını tebrik ediyorum.”