Trafik Kazasında Bir Öğretmenimizi Kaybettik

Trafik Kazasında Bir Öğretmenimizi Kaybettik

kahramanmaras_ta_gorev_yapan_bayan_ogretmen_trafik_kazasinda_hayatini_kaybetti_h132084_55317

Kahramanmaraş- Dulkadiroğlu Kahramanmaraş Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde Matematik öğretmeni Sibel Çakmak geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Okulların sömestri tatiline girmesi nedeniyle Konya İline giden, aynı zamanda Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Selim ek binasında görevli göz doktoru Mehmet Çakmak’ın da eşi olan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde Matematik öğretmeni Sibel Çakmak’ın Konya dönüşü dönüşü kendi kullandığı otomobili ile Osmaniye ili- Düziçi civarında kaza yaptığı ve hakkın rahmetine kavuştuğu haberini aldık.

Kahramanmaraş- Dulkadiroğlu Kahramanmaraş Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde Matematik öğretmeni Sibel Çakmak geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Okulların sömestri tatiline girmesi nedeniyle Konya İline giden, aynı zamanda Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Selim ek binasında görevli göz doktoru Mehmet Çakmak’ın da eşi olan Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde Matematik öğretmeni Sibel Çakmak’ın Konya dönüşü kendi kullandığı otomobili ile Osmaniye ili- Düziçi civarında kaza yaptığı ve hakkın rahmetine kavuştuğu haberini aldık.