PAZARCIK’TA MUHTARLARLA DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin ÖZKAN, Kamu Kuruluşlarının yatırımlarının izlenmesi, çalışmalarının koordine edilmesi, il ve ilçe düzeyindeki yatırımların daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla düzenlenen İl Koordinasyon toplantısını Pazarcık ilçesinde yaptı.

Pazarcık Meslek Yüksekokulu girişinde Pazarcık Kaymakamı Çağlayan AYDIN, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi BOZDAĞ, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri tarafından karşılanan Vali Vahdettin ÖZKAN ve beraberindekiler toplantı salonunda yatırımlar hakkında Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürlerinden bilgi aldı.

Toplantıya davet edilen Pazarcık’ta görev yapan Mahalle Muhtarlarının talep ve önerilerini dinleyen Vali ÖZKAN, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından taleplerin en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını belirtti.

Program son olarak Mahalle Muhtarlarının sorularına Pazarcık İlçe Kaymakamı Çağlayan Aydın, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve kurum amirleri tarafından cevap verilmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.