Pazarcıklı Öğrencilerden Örnek Davranış

BPazarcıklı-Öğrencilerden-Örnek-Davranış-300x152ayırbucak Türkmenleri’ne yardım kampanyasına Pazarcık Belediyesi geçtiğimiz günlerde 2 Tır yardım malzemesi göndermişti.

Yardım malzemelerinin gönderilmesinin ardından kampanyayı devam ettiren Pazarcık Belediyesi’ne Fatih İlkokulu öğrencileri ziyarette bulundu. Öğrenciler kumbaralarında biriktirdiği harçlıkları Bayırbucak Türkmenleri’ne gönderdi. Öğrencilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Pazarcık Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Tutak Yaptığı Açıklamada :  Sayın Pazarcık Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ’ın bize vermiş
olduğu Bayırbucak Türkmenleri’ne yardım kapanyası görevini layıkıyla sürdürüyoruz. Rusya ve Esed Rejimi bombardımanı altında zor günler geçiren Bayırbucak Türkmenlerine yardım kampanyasının başladığı ilk günden itibaren Pazarcık Belediyesi Halkla İlişkiler birimi olarak deyim yerindeyse seferberlik başlattık mesai arkadaşlarım gece gündüz demeden yardım malzemelerini evlerden teslim alarak nakliyesini gerçekleştirdiler. Sonuç itibariyle 2 tır yardım malzemesini gönderdik. Bu günde Fatih İlkokulu öğrencilerimiz kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları ile bizi ziyarete geldiler. Kendilerine bu dayarlı davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Küçük yaşta olmalarına rağmen yardım bilincini çocuklara aşılayan Fatih İlkokulu Müdürümüze ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum dedi.