Pazarcık Sessiz Kalma. Yardım Elini Uzat!

Pazarcık Sessiz Kalma. Yardım Elini Uzat

Rusya ve Suriye rejiminin bombardımanı altında zor şartlarda yaşam mücadelesi veren Bayırbucak Türkmenleri için Pazarcık Belediyesi olarak yardım seferberliği başlattı.

pazarcik-sessiz-kalma-yardim-elini-uzat

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Hayrat Vakfı tarafından Bayırbucak Türkmenlerine Kahramanmaraş genelinde ‘Haydi Kahramanmaraş Kardeşlik Vakti’ sloganıyla başlatılan yardım kampanyasına destek için Pazarcık Belediyesi’de sesiz kalmadı.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ Bu soğuk kış gününde Türkmen dağında kahramanca savaşan Türkmen kardeşlerimize göndereceğimiz yardımlarla ısınacak. Pazarcık Halkının bu hayırlı yardım kampanyamıza destek vereceğinin inancındayız, göndereceğiniz her yardım Türkmen kardeşlerimizin gücüne güç katacaktır. Yapılacak yardımların küçük yada büyük olması önemli değil buradan gidecek her malzemeye ihtiyaç olduğu bilincinde olmanızı ve bu bilinçle yapacağınız yardımları Pazarcık Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne teslim etmenizi bekliyoruz. Haydi Pazarcık Türkmen Kardeşlerin Senden Yardım Beklemekte dedi.