PAZARCIK İLÇESİNDE ŞEHİTLİKLERE ZİYARET

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma etkinlikleri başladı.

15 Temmuz şehitler haftası dolayısıyla Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık İlçe Kaymakamı Çağlayan Aydın, Pazarcık İlçe Garnizon Komutanı Yıldırım Özbaş, Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu ve Şehit aileleri Pazarcık ilçesinde bulunan Şehit Nurettin Ademoğlu ve Mustafa Katırlıyı kabri başında ziyaret ettiler.

Yukarı Pazarcık Hacı Ahmet mezarlığında bulunun şehit mezarlığını ziyaret eden Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık Kaymakamı Çağlayan Aydın ve yanlarında bulunan heyet ilk olarak Şehit Nurettin Ademoğlu’yu kabiri başında ziyaret ederek, Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Şehit Ademoğlu’lu kabir başında ziyaretlerinin ardından Şehit Mustafa Katırlıyı da kabri başında ziyaret eden Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık Kaymakam Çağlayan Aydın ve yanlarında bulunan heyet Şehit Katırlının kabir başında dualar ettiler.

15 Temmuz şehitler haftası dolayısıyla Pazarcık Şehitlerini kabri başında ziyaret eden Başkan Bozdağ, Kaymakam Aydın, Şehit aileler ve yanlarında bulunan heyet, Şehitlik ziyaretinden sonra Hacı Ahmet Mezarlığından ayrıldı.