PAZARCIK İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK ?

HALKIN MECLİSİNDEN KİM ONAY ALACAK ?

İlçemizde boşalan Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanlık koltuğuna kimlerin aday olacağı büyük bir merak konusu oldu. Halk arasında konuşulmaya başlanılan bir çok isim var, ancak henüz net bir isim üzerinde uzlaşılmadığı biliniyor. Ak Parti’nin en büyük özelliklerinden biri olan temayül yoklaması, ilçemizde de işletilecek. Aldığımız son duyumlara göre en geç bu hafta sonuna kadar yapılacak olan temayül yoklamasından sonra Ak Parti Genel Merkezinin vereceği karar neticesinde Ak Parti Pazarcık İlçe başkanının kim olacağı netlik kazanacak.

Ak Parti İlçe Başkanlığı seçimlerde krtik öneme sahip bazı hususlar üzerinde önemli durulduğunu biliyoruz. Dava bilincine sahip, ülkesine, liderine, bayrağına sahip çıkacak halkın içinden, halkın sevdiği bir isim olması gerekiyor.

Bu kriterlere göre gerçekten davasına ve liderine bağlı, ilçemiz halkının onay verdiği, halkın sorunlarını ve dertlerini dinleyecek, onlarla hasbihal edecek, vatandaşların mağduriyetleriyle bizzat ilgilenecek, zengin fakir ayrımı yapmayacak, gecesini gündüzüne katacak, halka hizmeti Hakka hizmet gibi görecek bir kişinin ilçe başkanı olması her vatandaş gibi bizimde temennimizdir.

Biz yukarıda yazan özellik ve vasıfları olan bir kişinin Pazarcık Ak Parti İlçe Başkanı olmasını temenni ediyoruz.