OSMANLI OCAKLARI GENÇLİK KOLLARI TATLI İKRAMINDA BULUNDU

Osmanlı Ocakları Gençlik Kolları, birlik ve beraberliğe katkı olması adına üniversiteli öğrencilere tatlı ikramında bulundu.

Pazarcık Meslek Yüksek Okulunda gerçekleşen programda konuşma yapan, Osmanlı Ocakları Gençlik Kolları Başkanı Fatih Atabey; “Osmanlı Ocakları olarak önemli bir misyon üstlenmiş durumdayız. Misyonumuz Osmanlı kültür ve medeniyetinin yeniden yeşertilmesinin yanında, ülkemizin tüm kesimlerini ötekileştirmeden kardeşliğin pekişmesine katkı sağlamak. Bu misyonun gereği olarak üniversiteli gençlerimize tatlı ikramında bulunarak bu misyona katkı olması adına böyle bir faaliyette bulunduk.

Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği bu süreçte, “Büyük Türkiye” yolunda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duymaktayız. Bundan mütevellit Osmanlı Ocakları Gençlik Kolları olarak, ‘Yeni ve Büyük Türkiye”nin istikbali olan gençliğimizin yanındayız ve bize göstermiş oldukları teveccühe layık olma gayreti göstereceğiz. Tekrar ifade etmek isterim ki, Osmanlı Ocakları olarak’  Büyük Türkiye yeniden Osmanlı yolunda devletimizin yanında olduğumuzu vurgulamak isterim” dedi.