NARLI MAHALLEMİZE HAYIRLI OLSUN.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ın seçim vaatleri içerisinde yer alan ve en önemli projelerinden birisi olan Doğalgaz Projesi temeli atıldıktan çok kısa bir süre sonra Pazarcık’a ve gerekli alt yapı çalışmalarının ardından Narlı mahallesine verildi. Narlı Mahallesinde konutlarda ve iş yerlerine doğal gaz verilmeye başlandı.

Konu hakkında konuşan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,

“İlçe merkezimizin ardından Narlı Mahallemizi de Doğal gaz ile kavuşturmanın gururunu yaşıyoruz. Doğalgaz Projesi 2014 yerel seçimleri döneminde bizim seçim vaatlerimiz arasında bulunan en önemli projeydi. Bu projeyi hayata geçirme aşamasında bozulan alt yapı nedeniyle çeşitli sıkıntılar yaşadık sonuç olarak vatandaşlarımız hem tüpgaz konusunda ciddi tasarruf etmiş oldu hem de hava kirliliğinin önüne geçmiş olduk. 2014 yılında mazbatamızı aldıktan sonra daha yaşanılır bir Narlı için hep çalıştık alt yapı, üst yapı, park çalışmalarımız, taziye evi ve son olarak doğalgaz projemizi hayata geçirerek Narlı Mahallemize hizmeti götürdük. Narlı Mahallemize doğalgaz hayırlı olsun bu güzel mahallemiz için ne yapsak az” dedi.

Narlı Mahallesinde yaşayan Hasan Fıstık ise ; ” Narlı Mahallesinde yaşayan vatandaşlar olarak doğalgaz bizim için açık söylemek gerekirse bir hayaldi. Belediye Başkanımız Sn. Yakup Hamdi Bozdağ 2014 yılından günümüze kadar bizim ne talebimiz olduysa imkanları ölçüsünde yerine getirdi. Mahallemize bu güzel hizmetin getirilmesinde emeği geçen Pazarcık Belediyesi nezdinde her kuruma ve doğalgaz ekiplerine teşekkür ederim. Doğalgaz mahallemize hayırlı olsun. Mahallemizde doğalgazın kullanılmaya başlanmasıyla hava kirliliği ve zehirlenme gibi olayların önüne geçilmiş olacak” dedi.