Mhp İlçe Teşkilatı Start Verdi

Geçtiğimiz günlerden MHP Genel Merkezinin kararı ile Ülkü Ocakları Pazarcık İlçe Başkanlığından, MHP İlçe Başkanlığına getirilen Yusuf Şahin yönetim kuruluyla birlikte saha’ya inerek vatandaşların sorunlarıyla hemhal oldu.
Geçtiğimiz günlerde MHP Pazarcık İlçe Başkanlığına atanan Yusuf Şahin; kısa sürede kurucu yönetim kurulunu oluşturarak Pazarcık genelinde Birlik, Beraberlik ve Milli Duyguları canlandırıp ön plana çıkarmak amacıyla devlet daireleri, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir dizi temaslarda bulundu.
Toplumsal Barışa Katkı Sağlamak adına sürekli olarak Birlik ve Beraberlik mesajları veren MHP Pazarcık İlçe Başkanı Yusuf Şahin… 2015 yılında kendisinin Ülkü Ocakları Pazarcık İlçe Başkanlığı yaptığı dönemde Pazarcık Haber Portalı olarak “Toplumsal Barış Plaketleri” için yapmış olduğumuz kamuoyu yoklama anketi sonucunda, Pazarcık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Bülent Özdemir tarafından başkan Yusuf Şahin’e “Toplumsal Barışa Sağladığı Katkılardan Dolayı Şükran Plaketi” takdim edilmişti.
MHP Pazarcık İlçe Başkanı Yusuf Şahin ve Yönetim Kurulundan oluşan heyet ilçemize bağlı Çiğdemtepe Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorun ve sıkıntılarıyla hemhal oldular. Birebir diyalog içerisinde geçen istişare toplantısında vatandaşlar MHP Heyetinden duyduğu memnuniyetleri dile getirdiler.15002390_991199677676095_9026844918711136601_o

Konu ile alakalı olarak Pazarcık Haber Portalı ‘a açıklamalarda bulunan başkan Şahin, Çiğdemtepeli vatandaşlarından duyduğu memnuniyeti belirterek şu bilgileri kaydetti; “ Bize verilen görev doğrultusunda Milliyetçi Hareket Partisini ve davasını bir adım daha ileriye taşımak için çalışmalara başladık. Çıktığımız bu kutsal ve mukaddes yolda Rabbim bizleri utandırmasın inşallah. Çiğdemtepe Mahallemizde kıymetli vatandaşlarımızın söylemleri görüş, öneri, istek ve şikâyetleri doğrultusunda vatandaşlarımızın sorunlarıyla hemhal olduk. MHP olarak bizim çalışma ve yönetim şeklimiz konularında da sohbet havasında geçen istişare yaptık. Bizler memnun olduk; inşallah kıymetli Çiğdemtepeli vatandaşlarımız da memnun olmuşlardır.”dedi.