MHP İLÇE BAŞKANI YUSUF ŞAHİN..!

assasasPazarcık Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Şahin, MHP Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı ve yönetiminin sürpriz bir şekilde görevden alınmasının ardından MHP İlçe Başkanlığına getirildi. Ülkü Ocakları Pazarcık İlçe Başkanlığına da Süleyman Salan getirildi.
Ülkü Ocakları Pazarcık İlçe Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı.
Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Mesut Kaplan, Ülkü Ocakları Pazarcık İlçe Başkanı Yusuf Şahin ve gençlerin katılımı ile ocak devir teslim töreni yapıldı.
Törende konuşma yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan, “Bugün devir teslim töreni gerçekleştiriyoruz.
Bugüne kadar görevini başarılı bir şekilde ifa eden, benimle beraber 3 yıl görev yapan Yusuf Şahin kardeşimiz bayrağı Süleyman Salan’a devrediyor. Bizlerde ocak kapatma bu şekilde olur. Birileri Pazarcık Ülkü Ocakları kapatılacak diye bir takım söylemlerde bulunmuşlar. Bizler Ocağı kapatmıyoruz. Genel Merkezin kararıyla MHP İlçe Teşkilatı feshedilmiştir. Yusuf Şahin arkadaşımız da bu göreve atanmıştır. Ben Yusuf kardeşimize yapmış olduğu bu kutlu görev dolayısıyla teşekkür ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Ülkü Ocakları görevini devreden Yusuf Şahin de yaptığı açıklamada, “4,5 süreyle bu kutlu görevi yürüttüm. Bu süre zarfında benim yanımda olan desteklerini her zaman esirgemeyen arkadaşlarımızdan Allah razı olsun” dedi.
Yeni başkan Süleyman Salan da, “Yusuf bey 4,5 yıl bu görevi yürüttükten sonra bayrağı bize devretti. Bizim amacımız da bu bayrağı daha yukarılara götürmektir” dedi.
Devir teslim töreninin ardından Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan Yusuf Şahin’e görev süresi boyunca yaptığı fedakarlıklardan dolayı bir teşekkür plaketi verdi.
MHP Pazarcık İlçe Teşkilatı görevine atanan Yusuf Şahin, “Pazarcık Teşkilatı Genel Merkezimiz tarafından feshedilmiştir. Bu Göreve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin olurlarıyla atandık. Önümüzdeki günlerde bizler yeni yönetimimizle başımız dik, alnımız açık bir şekilde görev yapacağız. Yeni yönetimimizi oluşturarak MHP’yi Pazarcık’ta layık olduğu yere getireceğiz” dedi.