MHP İLÇE BAŞKANI YUSUF ŞAHİN GÖREVE BAŞLADI

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı görevine atanan Yusuf Şahin yeni görevine başladığını ve yeni yönetim kurulunun da oluşturulduğunu söyledi.

“Bu bir bayrak yarışı ve nöbet değişimidir. Bu zamana kadar bu kutsal görevi yapan büyüklerimize teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkan Şahin, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanım Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’in takdiri, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Süleyman Öner’in ve Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan’ın oluru ile Milliyetçi Hareket Partisi Pazarcık İlçe Başkanlığına layık görüldüm” dedi.

Başkan Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Arkamızdan çığ gibi büyüyüp gelen bir millet var. Bu millet 40 kişi ile yeniden Çin sarayını basacak cesarete, yeniden demir dağı eritecek tekniğe ve yeniden dünyaya hükmedecek bilgiye, iradeye ve inanca sahiptir. Türkiye’de ve dünyada Türk Milletinin Temsilciliğini üstlenen Milliyetçi Hareket Partisi, Türk Milletini en yüksek seviyeye getirmek için mücadele etmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi Pazarcık İlçe Teşkilatı olarak; Pazarcık’ta 5 yılda bir seçim dönemlerinde oraya çıkan şahsiyetçilik, kavmiyetçilik, tek adamcılık anlayışına karşı; Milliyetçilik, toplumculuk, halkçılık, birliktelik, beraberlik içinde Pazarcık’ın yönetimine talip olduğumuzu bütün Pazarcıklı hemşehrilerimize bildiririm” dedi.

641885e1-e3ec-4b66-b55d-3409e29dae2b Başkan Şahin son olarak ise şunları söyledi’: “Vatandaşlarımıza 5 yılda bir hatırlanma, benim dediğim olsun anlayışıyla, şahsiyetçilik, kutupculuk, şahıscılık ortamında değil, hoşgörülü, mütevazi, alçakgönüllü olarak  yapacağımız, istişare kültürlü, ortak kararların alınacağı yönetim çalışmalarıyla hizmet edeceğiz. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ” Alternatifsiz Yapılan Her Eleştiri Fitnedir.” sözü doğrultusunda, Gelecek seçimlere yatırım yapmaya değil, gelecek nesilleri kurtaracak siyasi çalışmalarla, hangi şartlar altında olursak olalım, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” sözünün idraki ile hareket ederek, ilçemizi daha yaşanılır bir ilçe yapma gayesinde olacağız. Bunu yaparken de Milliyetçi Ülkücü Hareketi şahsım başkanlığında yönetim kurulumuz ile Pazarcık’ta başarıya ulaştırma çabası içerisinde olacağız. Bize inanan ve güvenenleri asla mahçup etmeyeceğiz. Biz biliyoruz ki ötekileştirirken ötekileştiren de ötekileşiyor. Biz kimseyi ötekileştirmeden ve hiçbir ayrım yapmadan herkesi eşit görerek  aldığımız bu bayrağı daha ileriye ve yükseklere taşıyacağız”

Yusuf Şahin başkanlığında oluşturulan Milliyetçi Hareket Partisi yeni ilçe yönetimi, “Murat Köksoy, Durdu Mehmet Yellice, Tevfik Fikret Keskin, Mevlüt Bozkaya, H.Levent Sümen, Ali Cevher, Yılmaz Haylaz, Nihat Kurşun, Samet Erdoğan, Cemil Ozanoğlu, Soner Şahin, Mehmet Ali Arayan isimlerinden oluştu.