İLÇE KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİLER

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı içinde kabul edilen ERASMUS ve TÜBİTAK projelerini hazırlayan 20 kişilik öğretmen ve öğrenci grubumuz farklı tarih aralıkları içinde Hollanda, Finlandiya ve Adana Bölge finallerine gidecek olmalarından dolayı, ilçe kaymakamımız Sayın Çağlayan AYDIN’ı ziyaret etmişlerdir. Bu ziyaret kapsamında İlçe Kaymakamımıza, kabul edilen projelerimizin içeriği hakkında brifing verilmiş, projeleri hazırlayan öğretmen ve öğrencilerimiz Sayın Çağlayan AYDIN ile tanışmışlardır.
Okulumuzdaki çalışmalar ve okulumuzun yapısı hakkında bilgi alan İlçe Kaymakamımız en kısa süre içinde okulumuzu ziyaret edeceklerini belirtmiş, ulusal ve uluslar arası alanlarda kabul edilen projelerimizden dolayı öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etmiştir.
Öğretmen bir babanın evladı olduğunu, bu nedenle eğitime ve eğitim camiasına karşı ayrı bir bakış açısının olduğunu ifade eden AYDIN, ilçede eğitim kalitesinin ve METEM’deki bu başarılı çalışmaların daha da artması adına üzerlerine düşen her türlü yardımı yapmaktan kaçınmayacaklarını ifade etmişlerdir.
Okul Müdürümüz Sayın YAVUZATMACA, yoğun programlarına rağmen kendilerine zaman ayırdıkları ve ziyaretleri esnasında göstermiş oldukları ilgi için Sayın AYDIN’a teşekkür etmiş, okulun her geçen gün artan başarı çıtasını daha da yukarılara taşımak için öğretmen ve öğrencilerle birlikte ellerinden gelen her türlü gayreti göstereceklerini ifade etmiştir.