HATİPOĞLU İMZA GÜNÜNDE HAYRANLARIYLA BULUŞTU

İlahiyatçı akademisyen yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Uluslararası Kahramanmaraş 5. Kitap ve Kültür Fuarı’nda imza gününe katılarak okuyucularıyla bir araya geldi.

Uluslararası Kahramanmaraş 5. Kitap ve Kültür Fuarı’nı gezen Hatipoğlu, gördüğü ilgi ve alakadan oldukça memnun olduğunu ve akşam saatleri olmasına rağmen fuarın dolu olması dikkatini çektiğini söyledi.

Hatipoğlu, kitabın kültürün bir parçası ve en önemli temel taşlarından birisi olduğuna dikkat çekerek: “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen kitap ve kültür fuarında yer almaktan mutlu oldum. Akşam saatleri olmasına rağmen fuarın kalabalık olması dikkatimi çekti. Burada belediyemize teşekkür ediyorum. Bu tür fuarlar yazarları ve kitapları okuyucularla buluşturma adına önemlidir. İlk emri oku olan temel itibarıyla ilme, fazilete, erdeme, onura, şerefe, hikmete işaret eden dinin mensuplarının da çok kitap okumaları gerekiyor” diye konuştu.

Hatipoğlu okuyucularına kitaplarını imzalayarak onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi. İmza günü sonrası Hatipoğlu ‘Saadet Asrından Damlalar’ konulu konferansı için Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’ne geçti.