Güvenç Mhp Ve Chp’yi Ziyaret Etti

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, beraberinde
Ak Parti İlçe Teşkilatıyla birlikte MHP ve CHP Pazarcık İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler.Bir takım temaslarda bulunmak üzere İlçemize gelen Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, beraberinde Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanı İ. Mesut Ganidağlı başta olmak üzere belediye meclis üyeleri ve Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 15 Temmuz Darbe Girişimi nedeniyle darbeye karşı birlik ve beraberlik örneği sergileyen MHP ve CHP İlçe Teşkilatlarına ziyarette bulundu.
MHP İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARETdsc_0021
İlk olarak MHP İlçe Teşkilatını ziyaret eden Güvenç ve Ak Parti yönetim kurulu üyelerini MHP İlçe Başkanı Yusuf Şahin, Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Salan ve MHP Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.
MHP İlçe Başkanı Yusuf Şahin ile bir süre sohbet eden Güvenç, “Milliyetçi Hareket Partisi, son günlerde Türkiye’ye karşı içte ve dışta gelen bazı olumsuz hadiselere karşısında çok önemli bir politika izliyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de tam bir devlet adamlığı profili çiziyor. 15 Temmuz darbe girişimde yanımızda olması son derece takdire şayandır. Kendisine teşekkür ediyor.uz MHP İlçe teşkilatına da bir teşekkür ziyaretinde bulunduk.Öte yandan MHP İlçe Başkanlığına getirilen Yusuf Şahin kardeşimize de başarılar diliyoruz” dedi.
MHP İlçe Başkanı Yusuf Şahin de Celalettin Güvenç’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Şahin, “Millet bizim milletimiz, devlet bizim devletimiz. Bunlar bir arada olunca bizler de devletimize ve milletimize sahip çıkıyoruz, çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.
CHP İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET
dsc_0042Güvenç ve beraberindeki heyet daha sonra CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Güvenç ve beraberindeki heyeti CHP İlçe Başkanı Veysel Şevran ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
CHP İlçe Başkanı Veysel Şevran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şevran, Sayın Milletvekili Güvenç’in bizleri ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduk. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretlerin hoşgörü içerisinde devam etmesini daha sık yapılmasını arzuluyoruz” dedi.
Güvenç de, “CHP İlçe Başkanı Veysel Şevran’a bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Siyaset demokrasinin olmazsa olmazlarındandır. Politikanın üstünde, ülke vardır, memleket ve bayrak vardır. Ortak paydamız Türkiye’dir. Dolayısıyla rekabet ederken de sevgiyi ve kardeşliği geliştirmemiz gerekir. Bu ülkenin tüm değerlerine saygı duymak ve sahip çıkmak zorundayız. Önceliğimiz insandır. İnsanların inançlarına değerlerine mezheplerine, etnik kökenlerine hiçbir ayrım yapmadan saygı duyuyor ve sahip çıkmak zorundayız. Bizden sonraki nesiller de asla birbiriyle kavga etmeyecek, şiddete başvurmaya-cak. Sorunları konuşarak, tartışarak çözmeyi tüm medeni insanlar gibi öğreneceklerdir. İlçenin çok değerli, CHP’li, MHP’li, Ak Parti yöneticilerine bu anlayışta oldukları için ülkem adına, memleketim adına şükranlarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum. Bizler böyle olduğumuz müddetçe geçmişte yaşanan acılar asla bir daha yaşanmayacaktır. Bu vesile ile CHP İlçe Teşkilatında bizleri bu kadar samimiyetle, içtenlikle karşılayan tüm arkadaşlarıma başta başkan olmak üzere teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Bu ülkede yaşanan akan kanın kardeş kavgasının geri gelmemesi için bitmesini diliyorum” dedi.