GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ERDOĞAN’DIR

Müdürler Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Av. Celal Kara, 24 Haziran seçimleri ile ülkenin geleceğinin teminat altına alındığını söyledi. Kara, “Geleceğe dönük projeleri ve planlarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan geleceğimizin teminatı olmuştur” dedi.

Geride kalan 24 Haziran seçimleri sonrasında yazılı bir açıklama yapan Müdürler Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Av. Celal Kara, seçimin Türkiye için en hayırlı şekilde sonuçlandığını anlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın partisiyle birlikte Türkiye’yi çok önemli bir konuma getirdiğini anlatan Kara, bundan sonraki süreçte de geleceğin Erdoğan ile birlikte teminat altına alındığını belirtti. Kara, konuyla ilgili yaptığı açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “Ülkenin geleceğini planlayarak 2023, 2053, 2071 gibi hedefler koyan Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinden zaferle ayrılarak bu hedefleri teminat altına almıştır. Başta ülkem olmak üzere, tüm dünya mazlumlarının lideri olan sayın Cumhurbaşkanımızı Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ilk başkanı yapmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kahramanlar diyarı şehrimiz her seçim olduğu gibi Cumhurbaşkanımızı bu seçimde de yalnız bırakmadı ve arkasında durdu. Bizlerde bu süreçte üzerimize düşeni yaptık ve Cumhurbaşkanımızın yanında olduk. Ben, derneğimiz ve yönetim kurulumuz adına tüm aile mensuplarımıza ve değerli hemşerilerimize bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şehrimizin bir sivil toplum kuruluşu olarak her daim devletimizin ve milletimizin arkasında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Şehrimizi mecliste temsil edecek değerli milletvekillerimize de ayrıca başarılar diliyorum.”