EVRİ 3. BAHAR ŞENLİĞİ’NE BAŞKAN BOZDAĞ DAMGASI

Pazarcık’ta Evri 3. Geleneksel Bahar Şenliği bu yılda Evri Mahallesinde birbirinden güzel farklı etkinliklerle düzenlendi.

Her yıl farklı etkinliklerle düzenlenen bahar şenliğine Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık Kaymakamı Çağlayan Aydın, Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu, Belediye Meclis Üyeleri, Evri Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kasırga ve çok sayıda Evri’li vatandaşlar katıldı.

Pazarcık Evri Mahallesinde düzenlenen Bahar şenliğinde birbirinden ünlü yerel sanatçıların sahne almasıyla başlayan program vatandaşların halaylar çekmesiyle devam etti.

Evri Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kasırga ve Evri’li vatandaşlarla birlikte halay çeken Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve İlçe Kaymakamı Çağlayan Aydın, Evri 3. Geleneksel Bahar Şenliğinde Evri’li vatandaşlarla halaylar çekerek vatandaşların sevincine ortak oldu. Başkan Bozdağ ve Kaymakam Aydın’ın vatandaşlara eşlik etmesinin ardından devam eden Evri 3. Geleneksel Bahar Şenliği, vatandaşlar tarafından halaylar çekmesiyle devam etti.