Çocuk Oyun Parkı Bağdın-ı Sağır Mahallemize Hayırlı Olsun

Pazarcık Belediyesi Bağdın-ı Sağır Mahallesi’nde yeni bir çocuk oyun parkının yapım çalışmasına başladı.
Hizmetlerinin odağına insanı alan ve insan hayatına yatırım yapan Pazarcık Belediyesi, bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Mahalle sakinlerinin daha modern yaşam alanlarına kavuşmaları adına park yapımını önemseyen Pazarcık Belediyesi Bağdın-ı Sağır Mahallesi’nde yeni bir çocuk oyun parkının yapım çalışmasına başladı. Kayalık alanın temizlenerek yapımının kısa sürede tamamlanması hedeflenen park, mahalle halkının keyifle vakit geçireceği bir alan haline gelecek. Park yapımı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ :
”Pazarcık Belediyesi olarak vatandaşlarımızın talepleri ve imkânlarımız doğrultusunda her mahallemize hizmet götürüyoruz. Hizmetlerimiz hep geleceğe yönelik. Vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak Bağdın-ı Sağır Mahallemizde kayalık olan bölgeyi temizleyerek buraya çocuklarımız için güzel bir oyun parkı kazandırıyoruz. Güzel bir çalışma ile bu bölge de yaşayan çocuklarımızın eğlenip vakit geçirebilecekleri çocuk oyun parkı Bağdın-ı Sağır Mahallemize hayırlı olsun” dedi.
Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ile birlikte park yapılacak alanı inceleyen mahalle sakinleri ise :
“Belediyemiz burada çocuklarımıza çok güzel bir park yapıyor. Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Taleplerimizi her zaman dikkate alıyor Bağdın-ı Sağır mahallemizin bu parka çok ihtiyacı vardı. Park talebimizi Başkanımıza ilettikten çok kısa bir süre içerisinde çalışmalar başladı Başkanımız da çalışmaları bizzat yerinde inceliyor kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.