BÜYÜKŞEHİR’DEN ENGELSİZ SANAT KURSLARI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Engelsiz Sanat Kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle sohbet etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü bünyesinde engellilere yönelik açılan Engelsiz Sanat Kurslarını ziyaret eden Başkan Erkoç, burada kursiyerlerle sohbet ederek onların çalışmalarını izledi.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Başkan Erkoç: “Engelsiz sanat kursları atölyemizde kursiyerlerimizle bir araya gelerek onların sevinç ve mutluluklarına ortak olduk. Hamd olsun hep beraber engelleri aşıyoruz. Bu konuda dezavantajlı ailelerimizin yükünü bir nebze de olsa almak için Engelliler Şube Müdürlüğümüz yoğun bir gayret içerisinde. Arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Hamd olsun Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak engelsiz bir Kahramanmaraş için yoğun bir gayret içerisindeyiz. Biz şunu söylüyoruz; Allah kimseyi yüreğinde, gönlünde engelli yapmasın. Diğer engellerin hepsini beraber aşarız. Hamdolsun aşıyoruz da. İnşallah Kahramanmaraş’ımızı daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.