BÜYÜKŞEHİR HER YERDE YAYINDA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ‘BÜYÜKŞEHİR HER YERDE’ sloganını gerçeğe dönüştürerek www.buyuksehirheryerde.com sitesini yayın hayatına başladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin i genelinde yapmış olduğu hizmetlerden-çalışmalara, tamamlanan projelerden-yapılacak projelere kadar birçok bilgi, belge ve görseli yayın hayatına kazandıran Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda vatandaşların kendi projelerini de dikkate alarak yer veriyor.

www.buyuksehirheryerde.com sitesinde proje günlüğü, proje kategorisi, sosyal medya paylaşım ikonları, projelerin çeşidi, yapıldığı alanları,gerek harita gerekse uydu üzerinde görüntüleri, tamamlanan projeler, devam eden projeler, yapılacak projelerin tamamı maps üzerinden servis ediliyor.

Kahramanmaraş’a ilişkin bir projesi olan vatandaş burada yer alan ‘KAHRAMANMARAŞ İÇİN PROJEM VAR’ bölümüne girerek oradaki gerekli bilgilerle projesini ilgili birimlere iletebilecek.

Aynı zamanda Kahramanmaraş il genelinde yapılan, yapılmakta olan ve yapılacak olan projelere ilişkin ilçe bazında, kategori bazında, hedef kitle bazında, yıl bazında bütün projelere ulaşabilmekte.

Tamamlanmış projelerin neler olduğunu ve nerede yapıldığını maps üzerinden birebir tam konum olarak ulaşılabilmekte. Yapılacak projelerin nereye ne zaman yapılacağı ve ne şekilde yapılacağı bilgilerine de ulaşılabilmekte.

Projeler dört bölümde incelenebiliyor. Tamamlanan Projeler, Planlanan Projeler, Devam eden Projeler ve Yenilenen Projeler olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin bütün projelerine vatandaşın ulaşma imkanı sağlanıyor. Aynı zamanda vatandaşlar sayaç bölümünden yıllara göre proje dağılımına da göz atarak kaç proje yapıldığını veya yapılacağını da görebilmekteler.

Slide show bölümünde yapılmış veya yapılacak projelerin görsellerini tek tek inceleyebilmekte özelliklede bitmiş projeleri tüm görselleriyle inceleyebilmekteler ve benzer projelere de ulaşabilmekteler.