BAŞKAN ERKOÇ’TAN ASANSÖRLÜ ÜSTGEÇİTTE İNCELEME

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Çamlık Mahallesi ziyaretinde asansörlü üst geçitte de incelemelerde bulundu.

Çamlık Mahallesi’ne giderek orada bulunan mahalle sakinleri ve esnaflarla sohbet ederek çay içen Başkan Erkoç, Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl yapılan asansörlü üst geçitte de incelemelerde bulundu.

Mevcut Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan üst geçitte incelemelerde bulunmasının ardından bir açıklama yapan Başkan Erkoç: “Bu üst geçidimizi öncelikle engelli ve yaşlılarımızı düşünerek yaptık. Burası Kuzey Çevre Yolu olduğu için yoğun bir trafik akışı var. Vatandaşlarımız karşıdan karşıya geçerken zorluk yaşamasınlar diye bu üst geçidi yaptık. Bu üst geçidin bir farkı ise asansörlü ve rampalı olması. Yolun karşısına geçecek olan engelli kardeşlerimiz veya yaşlılarımız merdiven kullanmak yerine asansörü kullanarak üst geçide çıkıyorlar ve karşı tarafa ulaşıyorlar. Kahramanmaraş Halkımıza hizmetin en iyisini sunabilmek adına gece gündüz demeden Kahramanmaraş için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.