Başkan Bozdağ’dan Taylan Azak Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret..!

bozdag-rehb-merkezindeBaşkan Bozdağ’dan Taylan Azak Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret..!

Sosyal Etkinlikler kapsamında Başkan Yakup Hamdi Bozdağ İlçemize getirdiği Kırmızı Başlıklı Kız adlı Tiyatro Oyuncularımızla beraber Taylan Azak Rehabilitasyon Merkezinde Öğrencilerimizi ziyaret eYakup Hamdi Bozdağ duygularını şu sözlerle dile getirdi;

Rehabilitasyon merkezlerinin Pazarcık’ta önemli ölçüde hizmet verdiğini kaydetti. ziyareti sırasında eğitim gören çocuklar hakkında bilgi alan Başkan Bozdağ, beceri çalışmalarını inceleyerek, öğrencilerin yanında oldu.Başkan Bozdağ “Çocuklarımızla ve hocalarımızla buluştuk, sıkıntılarını dinledik. Yapabileceklerimiz noktasında onlarla dertleşmiş olduk. Allah hiç kimseyi bir başka insana muhtaç etmesin. Temennimiz o. Ama toplumunda bir gerçeği. Mutlaka toplumda engelli olan çocuklarımız, kardeşlerimiz var. Hepimiz bunlara birer adayız” dedi.

Engellilerle beraber olmanın kendisini mutlu ettiğini ifade eden Başkan Bozdağ, “Son zamanlarda hükümetimizin, devletimizin desteklemeleri, yardımları yeterince oldu. Engelli çocuklarımızı, gençlerimizi, arkadaşlarımızı biraz daha topluma kazandırma noktasında önemli çalışmalar var. Rehabilitasyon merkezlerimiz ciddi manada hizmet veriyor dedi ve sözlerine son verdi.