BAŞKAN BOZDAĞ’DAN HİZMETE DEVAM

Pazarcık Belediyesinde yol açma genişletme ve kaldırım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Yaz ayların gelmesi ile birlikte çalışmalarına hız kazandıran Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arıkoğlu mahallesindeki yol açma ve genişletme çalışmasını yerinde inceledi.

Buradaki çalışmayı yerinden incelemesinin ardından Pazarcık Anadolu Lisesi ve Pazarcık Anadolu İmam Hatip Lisesindeki devam eden kaldırım çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Bozdağ, vatandaşların ve öğrencilerin göstermiş oldukları ilgiden dolayı mutluluğunu ifade ederek, Pazarcık Belediyesi olarak yaz aylarını girmemiz ile birlikte vatandaşlarımıza ve Eğitime, hizmet etmeye devam ediyoruz dedi.

Başkan Bozdağ sözlerinin devamında, “Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin ilçe genelinin yol, kaldırım ve asfalt çalışmamız devam ediyor. İlçemizi daha modern ve yaşanabilir bir hale getirmeye gayret gösteriyor. Pazarcık Belediyesi olarak ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için ekiplerimiz var gayret ile çalışmaya devam ediyor. Fen İşlerine bağlı ekiplerimizce Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arıkoğu mahallemizde set duvar, yol açma ve genişletme çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıcı diğer ekibimiz ise Pazarcık Anadolu Lisesi ve Pazarcık Anadolu İmam Hatip Lisesi yolunda kaldırım çalışmalarımıza devam ediyor bu vesile ile vatandaşlarımıza ve eğitime desteğe devam ediyoruz şimdiden vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.