BAŞKAN BOZDAĞ VE ÖĞRENCİLER ŞEHİTLER HATIRA ORMANINDA FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri ile birlikte Şehitler Hatıra Ormanında Fidan dikimi gerçekleştirdi.

Pazarcık Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından düzenlenen fidan dikimine Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çilo, Pazarcık İlçe Halk Eğitim Müdürü İrfan Gökceren, Şehit aileleri, okul müdürleri, öğretmenler ve Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri katıldı.

Şehitleri Hatıra Ormanında öğrenciler ile birlikte fidanları toprakla buluşturan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bugün Yatılı Bölge Orta Okulu öğrencilerimiz ve şehit ailelerimiz ile birlikte Şehitler Hatıra Ormanımızda fidan dikimi gerçekleştirdik. Öğrencilerimizle aslında büyük bir iş yapıyoruz. Dünyamızı ve doğamızı korumak adına bu yapacağımız iş hiç küçük değil. Sizlerin dikeceği bu fidanlar doğamızı ve dünyamızı koruyacak. Pazarcık Belediyesi olarak yeşil alan çalışmalarını her zaman destekliyoruz. Çocuklarımızın küçük yaşta bu alışkanlığı kazanmasını sağlayan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Başkan Bozdağ’ın konuşmasının ardından etkinlik hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu