BAŞKAN BOZDAĞ, STK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, 2018 Mart Ayı STK (Sivil Toplum Kuruluşları) İstişare ve Değerlendirme Toplantısında STK Temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Pazarcık Belediyesi Kafeteryasında gerçekleşen kahvaltı etkinliğine Pazarcık Ak Parti İlçe Başkanı Harun Eskigün, Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Kahvaltı programında bir konuşma gerçekleştiren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “İlçede yapılacak olan ve yapılması düşünülen projeleri STK’larla paylaşmak ve bunlar hakkında görüş alışverişinde bulunmanın yanı sıra halkın da talep ve isteklerini dinleme açısından bu tür toplantıları önemsediklerini söyledi. Göreve geldikleri günden itibaren siyasi fark gözetmeden hizmet götürmenin gayretinde olduğunu vurgulayan Başkan Bozdağ, “Her yıl ilçemizde nüfusumuz artıyor bu nedenle hizmetlerimiz hep geleceğe yönelik yapıyoruz. Doğalgaz ve İçme Suyu Şebekesi projeleriyle birlikte ilçemiz yıllardır görmemiş hizmetlerle buluşuyor. Amacımız ilçemizi hep farklı bir konuma taşımak. Bugün burada davetimize katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Bozdağ’ın konuşmasının ardından program STK Temcilileriyle görüş alışverişi bulunmasının ardından sona erdi.