Başkan Bozdağ, Sakarkaya’daki çalışmaları yerinde izledi

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ Sakarkaya mahallesinde devam eden kilitli parke taş döşeme çalışmalarını yerinde denetledi. Şehir merkezindeki mahallelerimizde ve sokaklarımızda ne varsa kırsal mahalle ve sokaklarımız da o olacak. Şehir merkezindeki Mehmet hangi haklara sahipse kırsaldaki vatandaş Ahmet’te o haklara sahip olacak.
Sabahın erken saatlerinde çalışma bölgesine giden Belediye Başkanı Yakup hamdi Bozdağ ve ilgililer kilitli beton parke taş döşeme çalışmalarını yerinde denetledi mahalle sakinleriyle sohbet etti, istek ve sorunlarını dinledi.
Kilitli beton parke çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Bozdağ “İlçemiz genelinde çalışmalarımızın startını verdik. Evri’de Narlı’da, sakarkaya mahallemizde ve diğer mahallelerimizde hemşehrilerime daha iyi hizmet sunmak için belediye olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Özellikle vatandaşlarımızdan yaptığımız yol genişletme çalışmaları esnasında çalışan görevli arkadaşlara zorluk çıkarmamaları ve yardımcı olmalarını diliyorum.
Belediye Başkanı Bozdağ, mahalle içi yolları inceleyerek burada vatandaşlarla sohbet etti. İncelemenin ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Mahalle içerisindeki sokaklarımızın birçok acil hizmete ihtiyacı var. Yollarımız çok dar ve parke döşenmesi gereken sokaklarımız mevcut. Yapmış olduğumuz bu incelemelerde acil ihtiyaç neyse onun çözümü için gayret göstereceğiz. Stabilize yapılması gereken yollarımız stabilize, parke döşenmesi gereken yollarımız parke ile döşenecek. Bu hizmetlerimizi yaparken de vatandaşlarımızın diğer talep ve sorunlarını da yerinde dinleyip, çözüm üretmeye devam edeceğiz. Hedefimiz kırsal mahallelerimizde girmediğimiz hiç bir mahalle hiç bir sokak bırakmamaktır. Biz sadece seçimden seçime vatandaşı hatırlayan bir anlayışa asla sahip değiliz. Vatandaşlarımızın hizmetindeyiz ve hizmetkârıyız. Bundan sonra da kent ttykırsalında çalışmalarımız süratli bir şekilde devam edecek. Biz diyoruz ki şehir merkezindeki mahallelerimizde ve sokaklarımızda ne varsa kırsal mahalle ve sokaklarımız da o olacak. Şehir merkezindeki Mehmet hangi haklara sahipse kırsaldaki vatandaş Ahmet’te o haklara sahip olacak. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor, köylü kardeşlerimizin de bizlere destek olmalarını istiyoruz.”Mahalle sakinlerimizle yaptığımız hasbıhal esnasında belediyemizin yaptığı çalışmalardan oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.”