BAŞKAN BOZDAĞ MUHTARLARLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında, ilçede görev yapan mahalle muhtarları ve aileleriyle bir araya geldi.

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Ahmet Özdemir, Pazarcık Ak Parti İlçe Başkanı Harun Eskigün ve Belediye Meclis Üyelerinde katılım gerçekleştirdiği iftar programı Pazarcık Belediyesi Menderes Taziye evinde gerçekleşti.

Menderes taziye evinde davete katılan muhtarlarla tek tek ilgilenen Başkan Bozdağ ve Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Ahmet Özdemir davetlilerle birlikte orucunu açmasının akabinden Mahalle muhtarlarıyla sohbet etti.

Yapılan sohbetin ardından bir açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Birlik ve beraberlik duygusunu canı gönülden yaşadığımız bu mübarek günde; Bu akşamki iftarda bir araya gelip siz değerli muhtarlarımız ile birlikte sohbet etme fırsatımız oldu. Pazarcık’ta iftarlar o kadar güzel geçiyor ki, birçok vatandaşımızla görüşüyoruz. Hal hatır soruyoruz. Rabbim bayramı bayram tadında geçirmeyi rabbim nasip eylesin. Bu ramazanın da ülkemizin daha güçlenmesine vesile eylesin. 24 Haziranda desteklerinizi bekliyoruz. Katılım gerçekleştiren bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.