BAŞKAN BOZDAĞ, 40 KİŞİLİK HEYETİ ANKARA’YA UĞURLADI

19 Mayıs Gençlik ve Spor haftası kapsamında, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Pazarcık Belediyesi tarafından geziye gönderilen 40 kişilik kafileyi, 2 günlük geziye Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve Pazarcık Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ Ankaraya uğurladı.
İki günlük Ankara gezisine çıkacak olan 40 kişilik öğrenci kafilesinin yanlarında, Rehberlik yapacak olan öğretmenlerde yer aldı. Birinci ve ikinci meclis olmak üzere Ankara Kalesinde gezi turuna çıkacak olan öğrenciler, son olarak Anıtkabiri ziyaret edecekler.
Sabah saat 10:00da hareket etmek üzere Pazarcık Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü binası önünde toplanan öğrencileri, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve Pazarcık Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ uğurladı.
İki günlük yapacakları Ankara gezisinin üzerine mutluluklarını ifade eden öğrenciler, bizlere bu imkânı sağlayan Pazarcık Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ ve Pazarcık Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürümüz Yaprak Bozdağ teşekkür ettiler.
Konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Pazarcık Belediyesi olarak yaşam boyu eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, 19 Mayıs Gençlik ve Spor haftası kapsamında ilçemizde toplam 40 öğrencimizi, yanlarında Rehberlik yapacak olan öğretmen arkadaşlarımız ile birlikte 2 günlük Ankara gezisine uğurladık ” dedi.
Pazarcık Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ ise; 19 Mayıs Gençlik ve Spor haftası kapsamında Pazarcık Belediyemiz ile birlikte ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz 40 kişilik öğrenci kafilemiz Pazarcık Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ ile birlikte uğurlamış bulunmaktayız. Öğrenci arkadaşlarımız yanlarında Rehberlik yapacak olan öğretmen arkadaşlarımız ile birlikte, birinci ve ikinci meclis olmak üzere Ankara Kalesinde gezi turuna çıkacak ve son olarak Anıtkabiri ziyaret etmelerin ardından tekrardan ilçeye dönecekler” dedi.