Araç Muayenesinde Randevulu Sistem

TÜVTÜRK’ün, Kahramanmaraş’taki araç muayene istasyonları artık sadece randevu ile hizmet verecek. Geçen aylarda, Elbistan Araç Muayene İstasyonu’nun, sadece randevu ile hizmet vermeye başlamasının ardından, bu kez de Pazarcık Araç Muayene İstasyonu randevulu sisteme dahil oldu. 7 Haziran tarihinden itibaren, Merkez İstasyonu’na randevusuz araç kabulü yapılmayacak.
TÜVTÜRK Yetkilileri Kahramanmaraşlı araç sahiplerini, araçlarını istasyonlara getirmeden önce mutlaka randevu almaları konusunda bilgilendirdi.
Sadece randevu ile hizmet veren istasyonlarda muayene taleplerinin eşit şekilde dağılmasının mümkün olduğunu belirten TÜVTÜRK yetkilileri, bu sistem sayesinde araç kullanıcılarının istasyonda daha az beklediğine dikkat çekti.
Araç muayene istasyonlarına sadece randevulu araçların kabul edilmesinin müşteri memnuniyetinde artış sağladığını hatırlatan yetkililer bu uygulama ile Kahramanmaraş’ta da müşteri memnuniyetinde artış sağlanmasını beklediklerinin altını çizdiler.
Randevular ücretsiz Randevu sisteminde, araç kullanıcıları www.tuvturk.com.tr adresinden ücretsiz olarak istasyon yoğunluğuna göre talep ettikleri gün, saat aralığı için randevularını alabiliyor. Ayrıca randevular,
TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden veya istasyonlara gelerek ücretsiz alınabiliyor.