ALGININ GETİRDİĞİ KORKUNÇ SON

*Suriyeliler Türkiye’den gitsin* algısı taşıyan zihniyetler sonunda emellerine ulaştı. 7 Temmuz Cuma günü Sakarya’nın Kaynarca İlçesi’nde Suriye uyruklu 9 aylık genç hamile kadın, 10 aylık çocuğu ile Ormanlık alanda tecavüze uğradıktan sonra oğlu ile birlikte başları taşla ezilerek öldürüldü. Soruşturma sonrasında yakalanan B.K. ile C.K. suçlarını itiraf ederken, zanlıların birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi.

Ülke tarihimize kara Cuma olarak geçecek Olay, Kaynarca Birlik Mahallesi’nde ormanlık alanda meydana geldi.

Köylüler, ormanlık alanda öldürülmüş bir kadın ile çocuğun cesetlerini görünce jandarmaya haber verdi. Olay yerine jandarma ve polis ekipleri gelirken, öldürülen kişinin Hatipler Mahallesi’nde oturan ve Suriye uyruklu Emani Arrahman isimli hamile kadın ve 10 aylık çocuğu olduğu belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemede hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte başlarına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi.

Tenha bir sokakta sırf huzursuz olmasın diye bir kadının arkasından yürümeyen, eğilip ayakkabı bağlarıyla yalandan uğraşan, hanımlarımızın kızımızın peçesine dokundu diye kurtuluş savaşını başlatan # sütçü İmamın torunları olarak* biz

Hamile bir kadına hem de yurdumuzda misafir olarak ağırladığımız bir milletin vatandaşına tecavüz edip yanındaki küçücük yavrusuyla beraber öldürecek kadar şerefsiz kanı bozukları bulma utancında, Yürütülen soruşturmada B.K. ve C.K. yakalandı. Gözaltına alınan B.K. ve C.K.’nın vahşice öldürülen Arrahman’ın eşi ile birlikte aynı tavuk fabrikasında çalıştıkları tespit edildi.

Şüpheliler B.K. ve C.K.’nın birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi.

Şüphelilerin ormanlık alanda tecavüz ettikleri Emani Arrahman’ı başına taşla vurarak öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri ortaya çıktı.

Öldürülen hanım kardeşimizin eşine daha önceden zekât teklif edilmiş, iş bulup çalıştığı için kabul etmeyecek kadar onurlu olan bu acılı eş; Sakarya ve Ankara başta olmak üzere kılınan cenaze namazı sonrasında cenazesi Suriyenin İdlip şehrine götürülerek defnedilecek. Ülkemiz hakkında yanlış ve kötü intiba kalmaması için Suriye’ye  gidecek olan Akraba ve yakınlarına “Tecavüz edip öldürüldü demeyin trafik kazasında vefat etti” deyin diye talepte bulunarak bize ve insanlığa insanlık dersi vermiştir.

Acılı, yüreği yanık Baba ve Eş son olarak “Beni burada tutacak, kalmamı gerektirecek bir şey kalmadı. Çünkü ben Suriye’den çocuklarımın canını ve namusumu korumak için gelmiştim. Ne yazık ki hepsini burada kaybettim” dedi

Vallahi bu durum karşısında gazetemiz ve ülkemiz adına insanlıktan utanır hale geldik.

Ahiret bilincinin olmadığı insanda bu tür zulümler ve ölümler biliyoruz ki bitmeyecek.

Bayram edin! Ey insanlıktan nasibini almamış  Şövenist/ hain şebekeleri Suriyelilere olan tepkiniz bu katliamı yaptırtmıştır!

Suriyelileri istemeyenleri duyar gibiyim! “Biz kadınları, çocukları, yaşlıları kastetmemiştik!”

“Biz, kadınların, evinden bebekleriyle birlikte alınarak, ormana götürülüp, memesindeki ve rahmindeki bebeği kastetmemiştik!”

“Biz eli ayağı tutan Suriyelileri kastetmiştik. Biz, şunu kastetmiştik! Bunu kastetmiştik” vs diyorlar!

Bende Suriyelilerin hırsızına, uğursuzuna,  hainine laf edenleri, eleştirenleri kastetmeden, kendisini bu ülkenin tek sahibi zanneden ve bütün Suriyelileri potansiyel hain gören, onları aşağılayan, onların katledilmesine az çok çanak tutanları kastediyorum;

Hepiniz alçaksınız! Alçaksınız! Çünkü eğer bu kadar Suriyeliler aleyhine tezvirat yapmasaydınız, o Ana, memesindeki ve karnındaki bebeğiyle birlikte belki de katledilmeyecekti! Evet! Buna ihtimal vardı!

Siz, suçsuz günahsız bir annenin, on aylık ve henüz doğmamış bebeğinin katiline suç ortaklığı yaptınız! Bu kanunen suç değil belki ama, hakiki adalet karşısında mutlaka hesap vereceksiniz!