Aksuspor’un Yeni Teknik Direktörü Kemal Koçak

Geçtiğimiz sezon Kahramanmaraş 2. Amatör ligde başarılı bir sezon geçirerek 1. Amatör ligde mücadele etme Hakkı elde eden Pazarcık Aksuspor hedefini Şampiyonluk olarak belirledi.
Hedefi Şampiyonluk olarak belirleyen Başkan Adnan Pınarbaşı ve Yönetim Kurulu başarılı spor Adamı Kemal Koçak ile yeni sezonda takımın Teknik Direktörü olarak anlaştı.
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Aksuspor Kulüp Başkanı Adnan Pınarbaşı şunları söyledi: ”Geçen sezon yönetimi devraldığımızda takımımızı Kahramanmaraş 1. Amatör lige çıkarmak için söz vermiştik. Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ ve takımımıza her türlü maddi ve manevi olarak destek veren herkese, teknik heyetimize, futbolcularımıza, taraftarlarımıza ve Yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum.
Gerçekleştirdiğimiz genel kurul sonrası yeni yönetim kurulumuzdan aldığımız yetki ile şampiyonluk olarak belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda ilk olarak başarılı spor adamı Kemal Koçak hocamızla anlaştık. Bundan sonra hocamızın da görüşleri doğrultusunda futbolcu transferlerimize başlayacağız. Pazarcık ilçemizi en iyi şekilde temsil etme gayretinde olacağız” dedi.
Yeni Teknik Direktör olarak görevine başlayan Kemal Koçak ise şunları söyledi: ”Başkanımız Adnan Pınarbaşı ve yönetim kurulumuza bana olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Pazarcık ilçemiz adına elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve şampiyonluk hedefini yakalayacağız, taraftarlarımızı her şart ve ortamda bizi statta yalnız bırakmamaya ve yanımızda olmaya davet ediyorum” dedi.
Transfer görüşmelerinde Başkan Adnan Pınarbaşı’nın beraberinde Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Erol ve Kulüp Basın Sözcüsü Abdurrahman Akbaba da hazır bulundu.