28 ŞUBAT ANISINA

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 28 Şubat’ın yıldönümünde yayınladığı mesajda, bir şiir için hapse atılan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı makamına geldiğini hatırlattı.

guinness_rekorlar_kitabina_girdiler_1432962511_7607

Seçimle Gelmiş Hükümeti Askeri Ve Medyayla Darbe Yapılarak İndirilmişti.İrtica Adı Altında Dindar Kesime Haksızlıklar Yapılmıştı.İmam Hatip Okullarının Önü Kesilmişti.Baş Örtülü İnançlı Kız Öğrenciler Lise Ve Üniversitelere Alınmamıştı.Namaz Kılan İçki İçene Askeri Personel Ordudan Atılmıştı.Baş Örtülü Anneler Yemin Törenlerine Ve Hastanelere Alınmamıştı.Namaz Kılan Ve Cuma Namazına Giden Memurlar Fişlenmişti.Zorluklar Çıkartılmıştı.Türkiye IMSDEN Borç Dilenir Hale Gelmişlerdi.Deprem İçin Toplanan Yardım Paraları İle Memur Maaşları Ödenmişti.Milletvekili Baş Örtülü Olduğu İçin Meclisten Kovulmuştu Ve Sayamadığımız Bir Çok Zulüm Ve Haksızlıklar Yaşatılmıştı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 28 Şubat darbesinin yıldönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Davutoğlu, resmi twitter adresinden şunları yazdı;

“28 Şubat’ta, milletin kendisi tehdit ilan edilmiş, İmam Hatiplerde yetişmiş gençlere üniversite kapıları kapatılmaya çalışılmıştı. Milleti yok sayanların ve ‘28 Şubat bin yıl sürecek.’ diyenlerin hedeflerini aziz milletimiz AK Parti ile boşa çıkardı.

YENİ TÜRKİYE VURGUSU

Yeni Türkiye, bugün hamdolsun ki, başörtülülerin baskı altında olduğu, fikir söylemenin imkansız görüldüğü o dönemleri geride bıraktı. 28 Şubat döneminde, okuduğu bir şiir için hapse atılan Sayın Recep Tayyip Erdoğan bugün Cumhurbaşkanlığı makamında. YeniTürkiye; vesayetin, cuntaların, paralel yapıların olmadığı, özgürlüklerin, milli iradenin hakimiyetinde bir Türkiye olacak”